E-Ticaret Yolculuğunuzda Yanınızdayız

Müşterilerinizin Deneyimine ve Onların İhtiyaçlarına Göre Çalışıyoruz

E-ticarette başarılı olmak için;

  1. Hızlı ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir web sitesine,
  2. Süreçlerinize entegre muhasebe ve depo yönetimi yazılımlarına,
  3. Yetenekli pazarlama departmanına,
  4. Sürekli güncellenen finansal tablolara,

sahip olmanız gerekir.

E-ticaret perakende dünyasını yeniden şekillendiriyor. Yeni düzeni ve dijital dönüşümü yakalamak için için uyum sağlamak artık kaçınılmaz bir gerçek. Bu dönüşümü yakalamak için gelin beraber “online dünyaya” açılalım.

İşletmenizin nasıl değişimi yakalayacağını ve daha fazla kazanabileceğini öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin…

Hakkımızda

SWORD BROS. teknoloji ve tasarım odaklı entegre bir ajans olarak 2004 yılından itibaren hizmet sunuyor.

SWORD BROS.; Rusya, Türkiye, Hindistan, Karadağ ve İngiltere’de halen çalışmakta olan birçok IT, Strateji ve İş Geliştirme danışmanlığı tecrübesine sahip kişiler tarafından kurulmuştur. Bugün itibariyle farklı sektörlerde uzmanlaşmış 100’den fazla profesyonel, SWORD BROS. için çalışıyor.

Dijital dönüşümün modern taleplerini karşılamak için tasarlanmış bir işletme olan SWORD BROS. firmanızın ihtiyaçlarınıza göre farklı disiplinlerden özel ve yüksek nitelikli ekiplerden oluşuyor.

SWORD BROS. bilimsel metedolojiler ışığında strateji ve pazarlama uzmanlarını, tasarımcıları ve yazılım mühendislerini tek bir çatı altında topluyor.

SWORD BROS. hızla değişen dünyada, güçlü, tutarlı ve pazar hedefi net olarak konumlandırılmış web sitelerine sahip markaların farkı yaratması büyük önem taşıdığına inanıyor ve buna göre çalışıyor.

SWORD BROS. olarak müşterilerimizin marka bilinirliklerine, dijital dönüşümlerine katkılar sağlayarak potansiyel müşterileri tarafından “arzu edilir” olmalarına yardımcı oluyoruz.

SWORD BROS. müşterilerimizin zamanında hazır olmaları için her zaman beraber yola çıkmaya hazır. E-Ticaret yolculuğunuzda güvenli, hızlı ve doğru ilerlemeniz için yanınızdayız. 

GLOBAL EKİPLERİMİZ

Moskova

İstanbul

Karadağ

Referanslarımız

Menu
Anna

Anna

Typically replies within an hour

I will be back soon

Contact Us

Rusya Pazar Yeri Teklifi
Anna

Hey there 👋

How can I help you?

Start Chat with:
chat Contact Us