E-Ticaret Yolculuğunuzda Yanınızdayız

Müşterilerinizin Deneyimine ve Onların İhtiyaçlarına Göre Çalışıyoruz

E-ticaretin 4 ayağı vardır. Başarılı olmak için;

– hızlı ve duyarlı bir web sitesine sahip olmanız,
– bir depo yönetimi yazılımı,
– yetenekli pazarlama departmanı
– ve 5 yıl boyunca finansal projeksiyonlarla

entegre olmanız gerekir.

E-ticaret perakende dünyasını yeniden şekillendiriyor.Yeni düzen ve dijital dönüşümü yakalamak için için uyum sağlamak kaçınılmaz bir gerçek. Bu dönüşümü yakalamak için beraber “online dünyaya” açılalım.

İşletmenizin nasıl değişimi yakalayacağını ve daha fazla kazanabileceğini öğrenmek için bizimle iletişime geçin…

Hakkımızda

SWORD BROS. e-ticaret odaklı entegre bir ajans olarak hizmet sunuyor.

SWORDBROS. 2004 yılından itibaren; Rusya, Hindistan, Türkiye, Karadağ ve İngiltere’de halen çalışmakta olan birçok BT ve Strateji ve İş Geliştirme danışmanlığı tecrübesine sahip kişiler tarafından kurulmuştur. Bugün itibariyle farklı sektörlerde uzmanlaşmış 100’den fazla profesyonel, SWORD BROS. için çalışıyor.

Dijital dönüşümün modern taleplerini karşılamak için tasarlanmış bir işletme olan SWORD BROS. firmanızın ihtiyaçlarınıza göre farklı disiplinlerden özel ve yüksek nitelikli ekiplerden oluşuyor.

SWORD BROS. Bilimsel metedolojiler ışığında strateji, pazarlama, tasarımcılar ve yazılım mühendislerini tek bir çatı altında topluyor.

Hızla değişen bir dünyada, güçlü, tutarlı ve pazar hedefi net olarak konumlandırılmış web sitelerine sahip markaların farkı yaratması büyük önem taşıdığına inanıyor ve buna göre çalışıyor.

SWORD BROS. olarak müşterilerimizin marka bilinirliklerine, dijital dönüşümlerine katkılar sağlayarak potansiyel müşterileri tarafından “arzu edilir” olmalarına yardımcı oluyoruz.

SWORD BROS. müşterilerimizin zamanında hazır olmaları için her zaman yardımcı olmaya hazır. E-Ticaret yolculuğunuzda güvenli, hızlı ve doğru ilerlemeniz için yanınızdayız. 

GLOBAL EKİPLERİMİZ

Moskova

İstanbul

Karadağ

Referanslarımız

Menu