Gigacommerce’e uygun altyapı

Herkes için, farklı pazarlara uygun, ölçeklendirilebilir, hızlı ve sorunsuz e-ticaret platformu.

20 ms de 1.000.000.000 işleyebilir teknoloji

Hızlı web sitesi başarının anahtarlarından biridir. Bugün bir çok platformda 1.000 ürün satabilirsiniz ama daha fazlasını satabilir misiniz? Bizimle güvenle ölçeklendirin ve büyütün.

Çoklu satıcılar çoklu depolar oluşturun

Depolarınızda diğer tedarikçi ürünlerini satmayı planlıyor musunuz? Süreçleri sorunsuz yönetmenize yardımcı olabiliriz. Depolarınızı ayırın ve envanterinizin kontrolü sizin elinizde olsun.

Web mağazanızı pazar yerine dönüştürün

Web mağazanızda, birden fazla satıcı hesabı açıp, satış yapabilirsiniz. Satıcıları kontrol panelinizden yönetebilir istediğiniz depodan satış çıktısı yaratabilirsiniz.  Web sitenizdeki dönüşümlerinizi artırmak için, alıcılarınızın birden fazla satıcıdan farklı satın alma işlemleri gerçekleştirmesini sağlayabilecek bir altyapı sunuyoruz.

Web mağazanızdan her türlü ürünü satın

Paketler, kuponlar, sanal, özel ürünler ve etkinlik ürünleri gibi tüm ürün türlerini satabilme özelliği.

100+ ödeme sistemi ile entegre olun

SWORD BROS. e-ticaret platformu, büyük ödeme hizmeti sağlayıcılarını kullanarak ödemeleri kaydetmenizi ve ürünlerinizi dünya çapında satınmanıza olanak sağlar

SEO optimizasyonuna uyum sağlayın

Ürünlerinizi meta açıklamalar, başlık ve anahtar kelimelerle zenginleştirin. Ürünlerinizin doğrudan arama motorlarında hedef kitleniz için aramalarda en üstte yer aldmasında kolaylık yaratan altyapı.

Avantajlar

Genel Özellikler

Geliştiriciler için

Listeleme

Ürünler

Sepetim

Ödeme

İşinizi Yaparken Tek Başınıza Yürümemek İçin.

10+ yıllık e-ticaret deneyimine sahip ekibim arkadaşlarımızla iletişime geçin.

E-ticaret ölçümlerinizi analiz edebilir ve daha iyi kampanyalar için stratejiler oluşturabilir misiniz?

Farkındalık yaratmak ve ürünlerinizi satışını arttıracak eylem planları oluşturmak için, şirketinizin Pazarlama departmanı gibi hareket ediyoruz.

Müşteri Öngörü Analizi

Önce müşterilerinizi işletmenizle ilgili segmentlere ayırıyor ve onları daha iyi anlamak için müşteri karakterleri kartlarını oluştururuz.

Analiz ve Data Toplama

Kullanıcılarınızın davranışlarını anlamak ve müşterilerinize yönelik hedef kampanyalar oluşturmak için, e-ticaret verilerini topluyor ve web sitenizi CRM’ ile entegre çalışır hale getiriyoruz.

Performans Pazarlaması

Her şey pazarlama bütçenizi nereye harcamanız gerektiğiyle ilgilidir. Doğru seçimi yapmak, zaman ve para kaybetmemek için her ay e-ticaret metriklerinizi toplayıp analiz ediyoruz.

Ürün Analizi 

Neden bazı ürün satışları hızla artıyor ve diğerleri düşüyor? Kampanyalardan mı yoksa başka sebeplerden mi? Ürün satışlarınız hakkında derin analizler yapıyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu

İnternet mağazanız nerede para sızdırıyor? Dönüşüm oranlarını, hemen çıkma oranlarını, alışveriş sepeti terk oranını, ürün sayfası dönüşüm oranını, sayfa yükleme süresini ve daha fazlasını her ay takip edecek ve işletmeniz için analiz edeceğiz.

Müşteri Yolculuğu

İşinizi Yaparken Tek Başınıza Yürümemek İçin.

10+ yıllık e-ticaret deneyimine sahip ekibim arkadaşlarımızla iletişime geçin.

Menu
Anna

Anna

Typically replies within an hour

I will be back soon

Contact Us

Rusya Pazar Yeri Teklifi
Anna

Hey there 👋

How can I help you?

Start Chat with:
chat Contact Us